پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  سه سال و نيم فرصتي که سوخت
چندي پيش گفت و گويي تحت عنوان "صندلي داغ" را از خانم مولاوردي خواندم، چيزي که دستگيرم شد اين است که وي نمي داند با خود و مجموعه اش چند چند است! در بخشي از کلامش اين سياست موج مي زد : « با ما يا عليه ما» چرا که او از منتقدانش تحت عنوان " آنها" يا " کساني که با دولت زاويه دارند" نام برده است.
  اقتصاد مقاومتي، سبک زندگي انقلابي و جهادي
سال 1389 براي اولين بار "اقتصاد مقاومتي" در ادبيات اقتصاد کشورمان به عنوان راهي برون رفت از وضعيتي که تحريم هاي ظالمانه بر ما تحميل کرده اند از سوي مقام معظم رهبري مطرح شد و اکنون بعد از گذشت 6 سال به صورت يک " گفتمان" در حوزه اقتصاد حيات دارد.
  دولت محرمانه ها، از مناظره ترسيد!
به نام خدا و براي خدا اکثر مردم ايران گزينه مورد نظر خود را براي رياست جمهوري، فارغ از تفکرات سياسي کانديداها، پس از پايان مناظره ها انتخاب مي کنند. متأسفانه دولت ترسوي اعتدال، راه گزينش صحيح را بر روي ملت، با عدم پخش زنده مناظره ها مسدود کرده تا مردم، پي به بي کفايتي حسن روحاني و تيم غربزده و ليبرال او نبرند.
  تربيت فرزندان براي پدر خوب و مادر خوب شدن
عصمت ميرجلاليان کارشناس ارشد تعليم و تربيت اسلامي در گفت و گو با خبرنگار طنين ياس، تلاش براي داشتن خانه اي آرام و خانواده اي متعادل را از عوامل مهم تحقق و دستيابي والدين به حفظ سلامت همه جانبه فرزندان دانست. اگر پدر و مادر مهارت هاي لازم براي درست زندگي کردن را داشته باشند، با خانواده آرامتري روبرو خواهيم بود.
  بهار را مهمان قلب سالمندان کنيم
در راهروهاي آسايشگاه که قدم مي زنم هنرمنداني را مي بينيم که براي يک لحظه شاد کردن دل ساکنان اين اتاق هاي ساده اما پُر از گنجينه هاي عظيم انساني از هيچ کاري دريغ نمي کنند، يکي ساز به دست دارد و ديگري لباسي سنتي و شيريني در دست. يکي چهره خود را سياه کرده و عمونوروز شده است و ديگري گل در دست دارد و تقديم مادربزرگ و پدربزرگ ها مي کند.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003